Booking

logo EU logo SNCZ logo Krušnohorsky
Back

Důl Mauritius - prohlídka povrchového areálu

Během snadné procházky trvající 1-1,5 hodiny se seznámíte s nejbližším okolím dolu Mauritius a jeho někdejším provozním zázemím, jak se vyvíjelo od 18. do 20. století. Dozvíte se, jak a odkud byl důl zásobován vodou pohánějící těžní stroj dolu a vodní kola stoupoven, hutě a kovárny, kde se nacházely důlní rybníky, co je to Schneppova pinka a jak vypadal provoz dolu v posledním období těžby za 2. světové války. Prohlídka, dlouhá necelý 1 km, začíná u obslužného domku, se bude konat, pokud o ni projeví zájem alespoň 2 návštěvníci, a to vždy ve středu, sobotu a neděli od 11:30, 13:00 a 14:30, v ostatních dnech a časech po předchozí telefonické domluvě.

Zvýhodněná cena 200 Kč za rodinné vstupné se v rezervačním systému nastaví po zadání odpovídajícího počtu vstupenek (rodinné vstupné 3 nebo 4).

Kontakt - štola Kryštof: +420 774 485 111 nebo +420 608 205 940

No available reservations

Customer Account

Customer no logged

Booking procedure

  1. select the tour route
  2. select the week for which you want to make a reservation
  3. in the selected day, in the line with the chosen time of visitation, mark with a mouse click the appropriate check box with the type of admission on the right side, the number in the check box shows the number of free places
  4. then click the mouse on the "Book it"
  5. on the next page, fill out your name, surname and email, if you're not logged in
  6. select the number of tickets
  7. choose a method of payment
  8. label the check box "I am not a robot"
  9. click the mouse on the button "Save Your Reservation"